All Medical UG - DocBox


DocBox to darmowa mobilna, komplementarna aplikacja, integralna część naszych platform Honorararzt.de, HonorarNOTARZT.de i ArztFestanstellung.de, to konsekwentne, wysoce inteligentne ich uzupełnienie bazujące na długoletnim doświadczeniu naszego zespołu i oczekiwań środowiska lekarskiego i klinik. DocBox łączy i synchronizuje współdziałanie powyższych platform.

DocBox zaprojekotowany został dla Kliniki i Lekarza, przez lekarzy, przewidziany do pracy na urzadzęniach stacjonarnych PC/iMac, jak i mobilnych iPhone, iPad, także w systemie Android.

DocBox umożliwia pobieranie kompletnej dokumentacji rekrutacyjnej lekarza, inlk, prezentacji-video, klinice udostępnia umowę ramową i ogólne warunki zawierania umów, etc. Nasze umowy są fair, jasno zdefiniowane, zrozumiałe, adekwatne, transparentne.

Dzięki swojej funkcjonalności i dostępności DocBox jest unikalny w dziedzinie pośrednictwa pracy, rekrutacji lekarzy i rekrutacji pracowników służby zdrowia, prawdziwym, niekwestionowanym unicum. Pośredniczymy zarówno Rezydentów, jak i Specjalistów, niezależnie od stanu zaawansowania, po Ordynatora Oddziału włącznie, w tym również lekarzy ratowników.

Zapewniamy naszym kolegom pracę na zasadzie honorarium (HonorarArzt.de, HonorarNOTARZT.de) i na stałe (ArztFestanstellung.de). DocBox to elastyczny dostęp do alternatywnych i zarazem atrakcyjnych źródeł dochodu.

DocBox to wysoce inteligentny dodatek, mobilna komponenta naszych platform. Informatycy i programiści projektując DocBoxa uwzględnili wszystkie nasze dotychczasowe doświadczenia w tej dziedzinie i oczekiwania lekarzy i klinik.

Ta aplikacja pozwala łatwo koordynować całą kampanię z iPhone'a, iPada i śledzić ją w każdej chwili. Kontaktujesz się i jesteś kontaktowany z potencjalnym przyszłym pracownikiem i pracodawcą. Aplikacja pozwala osobie szukającej i poszukującej pracy na wysoce skutecznie znalezienie cennego partnera, pracownika, jak i pracodawcy.

DocBox umożliwia łatwe zarządzanie dwustronnymi kontaktami. Działanie jest niezwykle intuicyjne i ergonomiczne, zaprojektowane z myślą o użytkownikach. Aplikacja ta umożliwia lekarzowi i klinice nowoczesny kontakt z zaoszczędzeniem czasu, pieniędzy i innych zbędnych decyzji. Biurokracja jest ograniczona do absolutnego minimum. Powiadomienie o ofercie pracy, które zostało właśnie opublikowane przez Klinikę, jest dostępne dla lekarza na jego mobilnym urządzeniu w czasie rzeczywistym ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, co pozwala natychmiast zareagować, jeśli oferta spełnia nasze oczekiwania.

Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zarejestruj się natychmiast. Im więcej danych podasz o sobie, tym łatwiej i skuteczniej dotrzesz do zamierzonego celu.

Twoje logowanie i aktywacja konta za pośrednictwem aplikacji DocBox mogą potrwać do 24 godzin. Rejestracja za pośrednictwem strony głównej www.honorararzt.de może zostać zakończona w ciągu kilku minut.

Cieszymy się i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy w stanie z powodzeniem współpracować. Do pobrania w App Store dla iOS/iPhone i iPad i Google play dla Android.

Szczegóły zanajdziesz tutaj.

Gotowy, aby zacząć?

Cieszymy się i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy w stanie z powodzeniem współpracować. Baw się z naszym DOCBOX.